TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Szczęście i strach
Przed nami 1807 odcinek „M jak Miłość” i... spora dawka emocji! Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Beztroska Chodakowskiego nie potrwa jednak długo, bo tego samego dnia... z aresztu ucieknie Robert! Uzbrojony i niebezpieczny, zbieg będzie poszukiwany przez policję w całym kraju. A detektyw – obawiając się zemsty gangstera - razem z Jakubem, Kamą oraz Anią ukryje się w końcu w biurze. - Pytanie, jaki ma teraz plan. Zabunkruje się gdzieś, ucieknie za granicę, czy może najpierw… Wiesz… Dopuściliśmy go tak blisko, że w zasadzie wszystko o nas wie. Zna nawet moje dzieci…
  • - Na razie zostaniemy tutaj. Mam nadzieję, że obława wkrótce się skończy, a my… po prostu to przeczekamy…
  • Tymczasem przyjaźń Bartka i Natalii legnie w gruzach – po tym, jak policjantka ostatnio go aresztowała. Tomasz wycofa w końcu oskarżenie, dzięki czemu Lisiecki wyjdzie na wolność. Gdy Mostowiakówna spróbuje byłego szwagra przeprosić, ten nie będzie jednak dla niej miły. - Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi... ale wygląda na to, że ty mnie w ogóle nie znasz. Procedury procedurami, ale nie rozumiem, jak mogłaś uznać mnie za winnego?!
  • Związek Bartka z Dorotą natomiast rozkwitnie i chłopak nie tylko postanowi z ukochaną zamieszkać, ale też zaprosi Kawecką do domu Mostowiaków – jako swoją „oficjalną” partnerkę. Nieświadomy, że jego wybranka ma pewną tajemnicę… W ciągu dnia milionerka kilka razy zasłabnie, ale sprytnie to przed Lisieckim ukryje. A po wizycie u lekarza zacznie brać silne leki... Jak poważna okaże się jej choroba? I czy życie Bartka... na nowo legnie przez to w gruzach? Odpowiedź tylko na antenie TVP 2 – zapraszamy!