TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Odcinek 1798

Odcinek 1798 Premiera: 2024-04-16

Natalia zaczyna pracę w policji i zostaje przydzielona do sprawy stalkera Kaweckiej. A gdy podczas wizyty u milionerki wpada na Bartka, oboje są tym wyraźnie skrępowani i w końcu chłopak wyznaje Mostowiakównie, że Dorota bardzo mu pomogła i stała się dla niego „kimś ważnym”.

Sama Kawecka postanawia pomóc Kiemliczom i gdy Bartek wspomina, że przyjaciele mają po kradzieży sprzętu finansowe kłopoty, zamawia u Tadeusza prace w ogrodzie, płacąc od razu wysoką zaliczkę - całą sumę, której jego firma potrzebuje, by przetrwać.

Żak, wspólnie z Modrym i Leonem, dopracowuje pomysł alkoholowego biznesu. A gdy Kisielowa odkrywa „zakład produkcyjny” w składziku, przy okazji hojnie się „bimberkiem” częstując, senior – by ukochaną udobruchać – wybiera dla trunku nazwę: "Lecznicza nalewka Zosi".

Basia pomaga Michałowi uratować szczeniaka, którego jeden z okolicznych gospodarzy trzyma na mrozie i na łańcuchu. Gdy podczas próby odebrania zwierzęcia dochodzi do kłótni, a nawet bójki, dziewczyna wzywa na pomoc policję, a także ojca - i to Rogowski w końcu agresywnego właściciela psiaka obezwładnia.

Bitwa more
Jan
Paweł