TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Takie życie
Zapraszamy na 1781 odcinek „M jak Miłość”... Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • A wieczorem matka dziewczyny pojawi się nagle przed domem Gryca… - Co tu robisz? Jak mnie znalazłaś?! - Od dawna mam twój adres, wiem, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz, ale… nie miałam odwagi… - Nie mamy o czym rozmawiać! - Anitko, proszę cię!… Nie kontaktowałam się z tobą wcześniej, bo nie byłam pewna, czy dam radę… Czy poradzę sobie z tą sytuacją… Ale bardzo chciałam, uwierz mi, proszę, musisz mi uwierzyć! Czy Anita jednak przełamie się i da Annie kolejną szansę?
  • Za to w finale: ciąg dalszy perypetii Marcina! W nowym odcinku Ania zdradzi Chodakowskiemu, że Kama wyjechała na Śląsk, a chłopak od razu ruszy jej śladem. Gdy detektyw przyjaciółkę odnajdzie, ta zbierze się w końcu na odwagę i wyzna, że jest w ciąży – nieświadoma, że Marcin zna już jej sekret dzięki jej siostrze. - Myślałam, że po pierwszym zdaniu już cię tu nie będzie... Nie jesteś wściekły? - Tak źle o mnie myślisz? Dlaczego miałbym być? Takie życie... Razem narozrabialiśmy... i razem w tym jesteśmy!
  • Później młodych czeka za to „konfrontacja” z bliskimi Kamy, bo stryj Erwin (w tej roli Andrzej Dopierała) powita Chodakowskiego z otwartymi ramionami - uznając chłopaka za jej narzeczonego i nowego członka rodziny - a pozostali krewni... zaczną się szykować na wesele!
  • - Słuchaj, Marcin… Przyjechałeś do rodziny Kamy i elegancko, tak powinno być! A teraz godojcie, kiedy ślub? - Przestań, wujku… - Jak są zaręczyny, to i żeniaczka musi być, co nie?