TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Jesień, miłość i łzy

Jesień, miłość i łzy Data publikacji: 2023-08-18

Już od 28. sierpnia zapraszamy na premierowe odcinki „M jak miłość”! Co spotka bohaterów w 24. sezonie serialu?

Rodzinę Zduńskich czeka prawdziwy koszmar, bo Piotrek - podczas wizyty w Siedlisku - straci nagle przytomność i trafi do lokalnego szpitala, gdzie badania wykażą rozległy zawał. Przez kilka dni chory będzie walczyć o życie i przejdzie aż dwie operacje. A Kinga nagle poczuje, jak rozpada się cały jej świat.

Kolejny cios spadnie na Zduńskich zaledwie kilka godzin później – wraz z nagłą śmiercią Marszałka. Trudne chwile zjednoczą jednak całą rodzinę i Piotrek, Kinga, Magda oraz Krystyna cały czas będą mogli liczyć na pomoc bliskich.

Budzyńscy zaczną się poza tym starać o adopcję Nadii – przekonani, że rodzice dziewczynki nie żyją. Tymczasem ojciec małej - Dima – trafi do rosyjskiego więzienia, a później, ciężko ranny, do szpitala w Ukrainie. Gotów na wszystko, by odnaleźć w końcu córkę...

Na tym problemy Budzyńskich jednak się nie skończą, bo Andrzej padnie też ofiarą intrygi, którą zaplanowała Julia. Malicka nagle zniknie – wcześniej organizując wszystko tak, by Sylwia uznała, że została przez byłego kochanka napadnięta. A gdy koleżanka zgłosi zaginięcie prawniczki na policji, Budzyński stanie się podejrzanym numer jeden.

Z kolei Marcin z Izą w najbliższych tygodniach będą przygotowywać się do rozwodu. A Chodakowski w trudnych chwilach zbliży się do Kamy i… spędzi z tancerką kilka naprawdę szalonych nocy!

Później jednak sytuacja się skomplikuje, bo detektyw pozna przypadkiem Anię (w tej roli Alina Szczegielniak) – młodszą siostrę Kamy, która zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia.

Niebezpieczną „znajomość” nawiąże w serialu Aneta... Podczas joggingu lekarka padnie ofiarą złodzieja – Jacka Chlebowicza () – którego szybko jednak dogoni i powali na ziemię. A kilka godzin później mężczyzna trafi do kliniki jako pacjent – z urazem kręgosłupa, do którego się przyczyniła. I Chodakowska nie tylko pozna bandytę bliżej, ale w finale postanowi także Jackowi pomóc...

Poza tym w nowym sezonie zobaczymy romantyczny, nadmorski ślub – Kasi i Jakuba. Choć nim do niego dojdzie, zakochani przeżyją naprawdę ciężki dzień...

Tymczasem w Makarence zakiełkuje… potajemny romans! W premierowych odcinkach Argasiński zacznie randkować z Iwoną, matką Anety. A seniorka postanowi ukryć ich spotkania przed córką – obawiając się, jak dziewczyna zareaguje na wiadomość, że umawia się z jej szefem. Chodakowska szybko jednak domyśli się, że matka ma adoratora – i spróbuje odkryć, kto został jej wybrankiem. Do czego doprowadzi jej „śledztwo”?

A co wydarzy się w Grabinie? Przede wszystkim: Jagoda i Tadeusz w końcu się zaręczą! Choć zrobią to na własny i niepowtarzalny sposób, a wcześniej nie obędzie się bez kilku „przygód”.

Do Grabiny zajrzy też na chwilę Mateusz, by wyznać całej rodzinie, że... wstąpił do wojska. Chłopaka od początku będzie wspierać Artur, który pomoże Mostowiakowi załatwić potrzebne dokumenty. A Barbara – wzruszona - zapewni od razu wnuka, że jego wybór w pełni popiera.

Za to w finale: dramat i kryminał! W premierowych odcinkach Daniel nadal będzie prześladował doktor Kalinowską, obwiniając ją o utratę córki – i pragnąc zemsty. A w rocznicę śmierci dziewczynki… zrozpaczony ojciec włamie się do domu lekarki, gotów na konfrontację! Jak zakończy się ich spotkanie?

Odpowiedź w poniedziałki i wtorki o godzinie 22:55 na antenie TVP2 - zapraszamy!

Bitwa more
Jan
Paweł