TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Namiętność i kłamstwa
Zapraszamy na 1733 odcinek „M jak Miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Przede wszystkim Budzyńscy będą mieli gościa z Ukrainy: Vlada (Wiaczeslaw Boguszewski), przyjaciela ojca Nadii. Mężczyzna wyzna, że kolega pozostał w niewoli i przekaże Magdzie oraz Andrzejowi list, który uwięziony napisał do córki. - Przewieźli go do Nowoazowska, to obóz filtracyjny. To, co tam się dzieje, co robią tam z ludźmi... To są bydlaki!(…) Prosił, żebym ją odnalazł... Was odnalazł.(…) To twardy gość. Łatwo się nie podda. Trzeba mieć nadzieję... Ona umiera ostatnia.
  • Budzyńscy - poruszeni - w finale postanowią nadal ukrywać przed Nadią tragiczny los jej rodziców. - Wszystkie nasze problemy są takie małe, nieistotne przy tym, co przeżyła... i co jeszcze przeżyje ta dziewczynka. I chyba jestem strasznym tchórzem, bo nie mam odwagi powiedzieć jej prawdy… Po prostu... gubię się w tym wszystkim!
  • Z kolei Wernera i Sylwię czeka ostra potyczka w sądzie… po której prawniczka najpierw wybuchnie złością, a później znów padnie koledze w ramiona. Gdy akcja się „rozwinie”, do kancelarii zajrzy za to Piotrek, przyłapując oboje na gorącym uczynku. Sylwia od razu ucieknie – narzucając na siebie kurtkę, którą wcześniej zostawiła w pracy Anita. A Zduński uzna przez to, że… Adam ma romans właśnie z ukochaną Kamila! Co wyniknie z takiej pomyłki?
  • A w finale: ciąg dalszy intrygi Julii! W nowym odcinku Malicka dozna urazu ręki... i postanowi wykorzystać to przeciwko Budzyńskiemu. Najpierw przetestuje zmyśloną historię o wizycie pijanego Andrzeja na Sylwii. - Prosił, żebym go wpuściła... Upierał się, awanturował, przekonywał, że musimy porozmawiać… W końcu otworzyłam drzwi i... - On ci to zrobił?! - Nie! Uderzyłam się przypadkiem... Nie patrz tak, naprawdę... - Jak on może, po tym wszystkim, jeszcze cię nachodzić?! To kawał drania!...