TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Ryzykowne zabawy
Zapraszamy na 1693 odcinek „M jak Miłość”… Kto tym razem wpadnie w serialu w tarapaty?
  • Na początek: zazdrość i miłosne tornado u Chodakowskich! Paulina znów zacznie flirtować z Olkiem, a ten kolejny raz jej awanse odrzuci. Nieświadomy, że do domu wróciła na chwilę Aneta, która słyszy każde ich słowo.
  • - Litości... Przecież dostałaś wyraźne ostrzeżenie, nie zmuszaj mnie do kroków ostatecznych!(…) Mówiłem ci, jeśli masz jakieś zaburzenia, to powinnaś iść z tym do specjalisty! Myślałem, że coś z tej naszej rozmowy zrozumiałaś… Musisz się wreszcie zacząć kontrolować… albo naprawdę się pożegnamy!
  • Gdy Chodakowska zrozumie, że niania uwodzi jej męża, od razu ruszy do akcji! I dosłownie zmiecie rywalkę z horyzontu. - Tu są twoje rzeczy! Nie licz na referencje, nie wracaj tu, nie przepraszaj, nie interesują mnie żadne wyjaśnienia! - Ale ja... - I coś ci poradzę... Idź ty, dziewczyno, po jakąś poradę, bo ewidentnie masz poważny problem... A teraz masz pół minuty, żeby zabrać stąd ten swój zgrabny tyłek - potem nie pomogą ci nawet zajęcia na rurze! Żegnam!
  • Spora rewolucja czeka też Aleksandrę z Iwoną, bo seniorki postanowią wynająć bar, który należał do Otara i… otworzyć cukiernię. - Pamiętasz, jak rozmawiałyśmy o naszych wnukach? Że chciałybyśmy im pomóc?(…) Może taki... słodki biznes byłby pierwszym krokiem w tej sprawie? - Dzięki makaronikom dzieciaki będą studiować w Oksfordzie? Iwona, do prowadzenia własnego biznesu potrzebne są konkretne umiejętności... I na początek trzeba zainwestować... - Pewnie masz rację, ale... jak nie teraz, to kiedy?