TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Miłość zapisana w kartach
Dwie nowe gwiazdy...
  • Kilka godzin później Michał wręczy zaskoczonej dziewczynie kopertę wypełnioną gotówką. - I znowu mi się poszczęściło… Trzymaj, twoja wygrana. - Ale… tu jest bardzo dużo pieniędzy! - Dziesięć tysięcy euro… - Zabierz to, proszę… Nie mogę ich przyjąć!
  • - Zrozum... Jestem hazardzistą i zawsze nim będę. To nałog. Jeśli nie weźmiesz tych pieniędzy, ja je zwyczajnie… przegram. To dla mnie zbyt duża pokusa. Dlatego proszę, weź je. Niech choć raz posłużą czemuś dobremu... To prezent od przyjaciela. Pożegnalny prezent… - Jak to… pożegnalny? - Sprzedaję wydawnictwo i wyjeżdżam z kraju. Nie chcę dłużej okłamywać ciebie i siebie… Przyjaźń to wspaniała rzecz... Ale kiedy kogoś kochasz... przyjaźń to za mało.
  • Na tym problemy Chodakowskiej jednak się nie skończą. Tego samego dnia Asia odkryje, że Leszek jest na nowo zakochany i szczęśliwy – z piękną Luizą (w tej roli Dominika Kryszczyńska). A gdy zobaczy ich razem na zdjęciu… znów poczuje, że jej serce rozpada się na milion kawałków.
  • Tymczasem Elwira – jako mistrzyni tarota – zajrzy do kart… i oznajmi zaskoczonej dziewczynie, że jej historia z Krajewskim wcale się nie zakończyła. - Umierasz z miłości… - Jasne!… - Widzę wokół ciebie dwóch mężczyzn. Jeden to brunet… Chyba wiem, kto to... Ten autor, który tu był – Michał Ostrowski! Przystojny, z klasą… Ale ty go nie kochasz. A drugi…blondyn… wysoki… Byliście razem przez chwilę, potem pojawiła się inna kobieta, sprawa z jakimś dzieckiem, kłamstwo…