TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Coś się zaczyna... i coś się kończy
Dwie romantyczne historie i dwa zaskakujące finały... ale tylko jeden szczęśliwy.
  • ...podaruje synowi pierścionek zaręczynowy, który sama dostała od męża – przed ponownym ślubem. - Zawsze przynosił mi szczęście... Teraz pora przekazać go tobie. - Dziękuję… Jest piękny. Na pewno spodoba się France... Jeśli w ogóle mnie zechce! Czy historia Zduńskiego zyska w końcu „happy end”?
  • Tymczasem w Lipnicy... pojawi się nagle Lilka. Dziewczyna wróci z Australii bez zapowiedzi, robiąc tym matce sporą niespodziankę. I nie będzie już przypominać „szarej myszki” z prowincji. - Skąd się tu wzięłaś? Kiedy przyjechaliście? Jak ładnie wyglądasz!... Drogie ciuchy, modna fryzura – po wycieczce za ocean nastolatka będzie odmieniona nie do poznania.
  • I w końcu wyzna Banachowej, że... z Australii przywiozła nie tylko nową garderobę, ale też nowego ukochanego: Ethana Andersona (w tej roli Paweł Roman). - To mój przyjaciel, a tak naprawdę… narzeczony! Pobierzemy się, jak tylko dostanę rozwód... Słysząc takiego „newsa”, matka Lilki będzie w szoku. - Co takiego?... Pobierzecie się? O czym ty mówisz?... To jakiś żart, tak?(...) Boże… Co ty zrobiłaś?!
  • A gdy Banachowa spróbuje przemówić córce do rozsądku, w domu wybuchnie ostra kłótnia. - Dopiero teraz, kiedy jestem z Ethanem, rozumiem, na czym polega prawdziwa miłość… - A Mateusz? - To było tylko… szczenięce zauroczenie... - Jak możesz tak mówić?! Zauroczenie? Mateusz tyle dla ciebie zrobił, już zapomniałaś? Jak ci pomagał, jak cię wspierał, ile był gotów dla ciebie poświęcić?! - Widocznie pomyliłam wdzięczność z miłością!