TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Prawdziwa magia
Trzy romantyczne historie – i trzy świąteczne kłótnie.
  • Zapraszamy na 1582 odcinek „M jak Miłość”, który na długo zapadnie Widzom w pamięć... Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Łukasz postanowi wigilię spędzić sam, z dala od bliskich, wciąż załamany po rozstaniu z Patrycją. A gdy o swoich planach powie Ani, ta w końcu wybuchnie. - Przeproś mamę, ale nie jestem w nastroju. Chyba coś mnie bierze… Jakaś grypa czy coś… - Weź, nie kombinuj, dobra? Mamie będzie przykro... Mnie też. - Nie, Anka, sorry, ale naprawdę nie dam rady! Później do niej zadzwonię, złożę życzenia… Zresztą, wspólne święta to ma być chyba przyjemność, a nie… jakaś katorga i przymus, nie?
  • - Jestem na ciebie wściekła! Nagle nic innego się nie liczy, tylko ta twoja... nowa dziewczyna?(...) Nie martw się, poczeka, ma przecież swojego męża... - Co?... - Pstro! Może czas najwyższy, żebyś poznał prawdę! Wiesz, w co się wpakowałeś? Bzykasz przyjaciółkę swojej matki! - Pogięło cię? Co ty w ogóle gadasz?! - Znają się z mamą bardzo dobrze... Zapytaj tę swoją Pati, jeśli mi nie wierzysz!
  • Po kłótni z siostrą Łukasz pojedzie prosto do willi Argasińskich - i tym razem dopisze mu szczęście, bo ordynator będzie akurat na dyżurze. Ale choć jej mąż „zniknie”, Patrycja znów chłopaka odepchnie. - Wiem, dlaczego ze mną zerwałaś… Przyjaźnisz się z moją matką, tak? Właśnie dowiedziałem się od siostry… Patrycja, do cholery! Czy możemy to sobie wyjaśnić? Czy nawet na to nie zasługuję?! - Nie wpuszczę cię, zapomnij! - Nie ruszę się stąd, dopóki ze mną nie porozmawiasz!