TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Do samego piekła

Do samego piekła Data publikacji: 2021-02-08

Janek odsunął się od Soni – świadomy, że cały czas grozi mu atak mafii. Co wydarzy się, gdy policjantka pozna prawdę? Zapraszamy na 1575 odcinek „M jak Miłość”, a w nim...

Rozpacz, łzy i bezsenne noce – widząc cierpienie Soni, Rafał z trudem zachowa spokój... I w końcu wyzna dziewczynie, że Morawski pragnie tylko zapewnić jej bezpieczeństwo.
- Prosił, żebym ci nic nie mówił, bo chciał cię chronić... Bo cię kocha. I ja to rozumiem…
A gdy Janek zostanie przyjęty do kliniki Olka – który zaproponuje chłopakowi nowatorską operację – Sonia od razu ukochanego odwiedzi. I gdy znów spróbuje ją odtrącić, tym razem to zignoruje.
- Janek, przestań… Ja już wszystko wiem.
- Niby co... wiesz?
- Dlaczego chciałeś mnie od siebie odsunąć.(...) Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz...
Kilka godzin później na oddział zajrzy za to Rafał. A gdy Morawski zacznie robić mu wymówki - zły, że zdradził Soni prawdę - przyjaciele ostro się pokłócą.
- Wygadałeś się przed Sońką? Prosiłem cię, żebyś o niczym jej nie mówił!
- Stary, nie miałem z nią żadnych szans... Węszyła, dociekała… I wiesz, co? Mam już tego dość! Jak nie jedno ma do mnie pretensje, to drugie... Nie jestem waszym chłopcem do bicia!
- Tu nie chodzi o ciebie czy o mnie... Ona teraz już nie odpuści! Nie rozumiesz? Chciałem ją trzymać od tego jak najdalej!
- Janek, czy ty choć trochę znasz dziewczynę, z którą miałeś się żenić? Myślisz, że możesz decydować za nią? Że ona by cię tak po prostu zostawiła?! Sońka pójdzie za tobą do samego piekła! Jeśli tego nie widzisz, to jesteś bardzo naiwny… albo – wybacz – zwyczajnie głupi!

Czy mafia zaatakuje kolejny raz? A jeśli tak... czy policja zdoła zapewnić Jankowi oraz Soni bezpieczeństwo? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu... Zapraszamy!

REKLAMA