TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Igrając z ogniem
Szantaż, kłamstwa i zdrada – w „M jak Miłość” nie wszyscy są „aniołkami”.
  • Kto w kolejnym odcinku – numer 1571 – okaże się czarnym charakterem, a kto ofiarą?
  • Bosacki pokaże we wtorek Michałowi filmik, który nakręcił w Krakowie - by udowodnić, że Ostrowski spędził z Izą namiętną noc... A pisarz, widząc nagranie, będzie w szoku. - Ty to wszystko ukartowałeś!... Ty gnoju… Ty skończony… - Licz się ze słowami. - Ktoś mnie ostrzegał przed tobą... zaraz po tym, jak przejąłem wydawnictwo. Nie uwierzyłem mu wtedy, stanąłem po twojej stronie… A ty… robisz coś takiego… dla pieniędzy?!
  • Chwilę później Bosacki pośle za to szefowi cyniczny uśmiech... i zacznie Michała szantażować. Żądając pieniędzy za "dyskrecję". - Mąż Izy rozwalił moje małżeństwo. Zrobił to bez żadnych skrupułów... Dlaczego ja miałbym je teraz mieć? - Wynoś się stąd! Nie?... To załatwimy to inaczej… Dzwonię na policję! - Jeśli to zrobisz… wyślę ten film do męża Izy. Trzydzieści tysięcy. I nikt się o niczym nie dowie...
  • Z kolei Łukasz nadal będzie się spotykał z Patrycją... cały czas ryzykując, że Argasiński w końcu ich przyłapie. - Kiedy znów się zobaczymy? - Nie wiem... Jerzy wraca dziś z delegacji. Chyba pojedzie prosto do kliniki, ale potem… Muszę spędzić ten wieczór w domu. I następny pewnie też... - Tyle czasu bez ciebie? Nie, nie ma takiej opcji... Spotkajmy się wieczorem, choć na chwilę, na godzinę… Przecież możesz coś wymyślić. Powiedz, że umówiłaś się z tą swoją przyjaciółką!
  • Tymczasem w klinice profesor wezwie nagle chłopaka do swojego gabinetu. Wojciechowski będzie bliski paniki, ale szef od razu go uspokoi. - Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Pacjenci pana chwalą, moja żona też… - Cieszę się. - Postanowiłem zwiększyć na oddziale ilość zabiegów rehabilitacyjnych! Ma pan wolne moce przerobowe? - Dla pana – zawsze! Chwilę później Argasiński kolejny raz wspomni jednak o swojej żonie... a ciśnienie Łukasza znów skoczy.
  • - Mam do pana jeszcze jedną sprawę... Czy Patrycja kontaktowała się z panem ostatnio?(...) Była jakiś czas temu w SPA. A od kiedy wróciła, zachowuje się dość dziwnie... Jest nieobecna, roztargniona… Przed moim wyjazdem przepadła gdzieś na cały wieczór... Myślałem, że może... umówiła się z panem na masaż? W finale chłopak zachowa zimną krew i skłamie – mówiąc, że z Argasińską w ogóle się nie widział. Kilka godzin później posunie się za to krok dalej...
  • I nagle zjawi się w willi szefa, by zrobić kochance "masaż" - tuż pod nosem jej męża! - Dzisiejsza rozmowa z panem uświadomiła mi, że zrobiliśmy już zbyt długą przerwę w rehabilitacji... Nie mogę dopuścić, aby pańska żona poczuła się gorzej!
  • A Patrycja znów wpadnie w jego ramiona... - Łukasz, proszę cię... To szaleństwo! Mój mąż… - Spokojnie, przecież zamknęłaś drzwi... Chodź tu do mnie… No już, dzikusku, wszystko jest dobrze... Chciałem cię tylko zobaczyć... Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1571 już 2 marca o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2... lepiej nie przegapić!