TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Na nowej drodze
Silne, odważne i pełne determinacji – w „M jak Miłość” dziewczyny mają charakter! A co spotka bohaterki serialu w kolejnym odcinku – numer 1526?
  • Sonię czeka prawdziwy przełom, bo Janek nie będzie już w pracy jej kolegą, tylko szefem – jako nowy komendant komisariatu w Lipnicy. Tymczasem Kisielowa zauważy, że dziewczyna ostatnio gorzej się czuje… i zacznie podejrzewać, że policjantka jest w ciąży! Wzburzona, Zofia doniesie od razu o wszystkim Barbarze. - Chyba nie myślisz, że to tak zostawię? - A… co chcesz zrobić? - Interweniować! Dziecko musi mieć pełną, normalną rodzinę!
  • - Są dorośli. A Sonia jest mądrą dziewczyną i naprawdę da sobie radę… - Chcę tylko Janka zapytać, kiedy ma zamiar ożenić się z Sonią! Nie widzisz, że chłopak się miga?(…) A jak zostawi ją z brzuchem i gdzieś pofrunie?! Kilka godzin później seniorka zmusi za to Morawskiego do „poważnej” rozmowy… - Odpowiedzialność, młody człowieku, mówi ci to coś?! To sobie przemyśl to hasło, okay? Jak zakończy się dla Soni „interwencja” ciotki?
  • Tymczasem do Banachowej na nowo uśmiechnie się los… bo do jej drzwi zapuka Staszek – na emeryturze gotów „oficjalnie” zostać jej zalotnikiem. - Tak się składa, że… będę teraz miał dużo wolnego czasu i zastanawiam się... czy mógłbym tu do pani… od czasu do czasu wpaść na herbatę? Czy po koszmarze, jakim był związek z Banachem, Krystyna odzyska wiarę w miłość i… umówi się z Popławskim na randkę?
  • A w finale: nowy rozdział w życiu „juniorek”! We wtorek Ala, Ewka oraz Lilka – no i oczywiście Mateusz - zakończą naukę w liceum i tuż po rozdaniu świadectw zajrzą do Mostowiaków. Nastolatki zdradzą przy okazji Barbarze oraz Marii, że pragną studiować w Warszawie i w stolicy nadal chcą trzymać się razem. - Znajdziemy jakieś małe mieszkanko…