TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Konfrontacja




Zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość” - i kolejną dawkę emocji! Komu tym razem skoczy w serialu adrenalina?
  • W poważne kłopoty wpadnie Łukasz i to przez własną matkę. Bo Marta powie kilka słów za dużo… i zdradzi niechcący Budzyńskiemu, że to właśnie jej syn o mało nie doprowadził Magdy do śmierci. - On się po prostu tym ogromnie przejął, że Magda... że to wszystko... przez niego. I uwierz mi, że po tym wszystkim Łukasz bardzo się zmienił... - Marta, o czym ty mówisz? - Przepraszam, jestem zmęczona i kompletnie rozkojarzona... Plotę jakieś bzdury!
  • Wojciechowska szybko zamilknie, ale jej były mąż i tak nabierze podejrzeń. A po powrocie do domu od razu zacznie „śledztwo”. - Magda, możesz jeszcze raz przypomnieć sobie, jak to było? Jakie leki brałaś tego dnia, przed tą twoją zapaścią? Spotkałaś się wtedy z Kamilem… - Błagam, znowu zaczynasz? Już to wałkowaliśmy z każdej strony! Nie myślisz chyba, że Kamil poczęstował mnie amfą?! - Nie. Nie myślę, że to był Kamil. Jestem prawie pewien, że to ktoś inny...
  • Chwilę później Budzyński przeszuka pokój Łukasza, ale choć narkotyków nie znajdzie, wcale się nie uspokoi. I gdy chłopak wróci do domu, pośle mu lodowate spojrzenie: - Gdzie trzymasz towar? Zamiast odpowiedzi, Wojciechowski spakuje się i wyprowadzi. A Magda, widząc zachowanie partnera, będzie w szoku. - Andrzej, co z tobą?... Wyrzuciłeś go z domu?! Idź za nim, zatrzymaj go jakoś!(…) Ty naprawdę całkiem zwariowałeś!
  • Tymczasem Budzyński wpadnie w końcu na pomysł, by przeszukać także łazienkę. I w finale znajdzie tabletki, które ukrył Łukasz... - Ja „zwariowałem”? Czy prawnik zaniesie narkotyki na policję? I wyśle przybranego syna do więzienia?