TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Wybieram "jakby" seks

Wybieram Data publikacji: 2019-01-11

W trzeciej części kultowej komedii "Kogel-mogel" nie mogło zabraknąć Ewy Kasprzyk, którą ponownie widzimy w roli pani Wolańskiej.

- Do napisania kontynuacji tej historii sama wielokrotnie namawiałam Ilonę Łepkowską. Gdy się to wydarzyło, trochę się jednak przestraszyłam, bo to jest zderzenie z legendą. A przecież czasy się zmieniły, ustrój się zmienił - inaczej się ubieramy, mówimy i żyjemy. Oczekiwania widzów też mogą być inne, a przede wszystkim mogą być różne. Z jednej strony jest pamięć i sentyment do tamtych postaci, a z drugiej mamy film współczesny, który opowiada losy bohaterów po upływie 30 lat.
Ja o swojej Wolańskiej mogę jedynie powiedzieć, że niezmiennie szaleje, czego jej mąż ma już trochę dość, córka zresztą też. Jej postać i filozofia myślenia są mi jednak bliższe niż postać, którą grałam 30 lat temu. Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest „jakby” tego samego zdania i „przyjęła to do aprobującej wiadomości”.. - podkreśla aktorka.

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" trafił do kin 25 stycznia. Zapraszamy do oglądania!

REKLAMA