TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Odcinek 1760

Odcinek 1760 Premiera: 2023-11-21

Iza o poranku zagląda do Marcina, ale w mieszkaniu zastaje tylko Kamę, a ta nie wita jej miło. Była żona robi później przez to Chodakowskiemu wymówki – zapowiadając, że nie chce, by tancerka miała kontakt z ich dziećmi. A gdy Radek widzi wzburzenie ukochanej, zaczyna podejrzewać, że Iza na nowo jest o Marcina zazdrosna i rezygnuje przez to z próby oświadczyn.

Poza tym Kama przekazuje po cichu Chodakowskiemu dokumentację medyczną siostry i detektyw załatwia dziewczynie konsultację u swojego brata – a ten uznaje, że Ania jednak ma szansę na powrót do zdrowia. Z kolei w agencji – razem z Olewiczem – Marcin odkrywa, że został okradziony przez Alicję, którą zwalnia przez to z pracy.

Tymczasem Aneta coraz więcej czasu spędza w klinice i jest coraz bardziej zmęczona, co zaczyna niepokoić Olka. Iwona uparcie ukrywa za to przed córką, że umawia się z Argasińskim - choć dziewczyna naciska na seniorkę, pragnąc w końcu poznać jej nowego wybranka. A sekret teściowej oraz profesora poznaje przypadkiem Olek…

Bitwa more
Jan
Paweł