TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Odcinek 1672

Odcinek 1672 Premiera: 2022-09-26

Patrycja dostaje w końcu rozwód – szczęśliwa, że odtąd może zacząć nowy etap życia z Łukaszem - i kolejny raz odmawia przyjęcia od Argasińskiego pomocy finansowej. Przy okazji narasta jednak konflikt Argasińskiej z Martą, która uważa, że jej syn powinien wrócić do Warszawy, bo w Grabinie marnuje sobie życie, tracąc szansę na zawodowy rozwój.

Motowiaków odwiedza na nowo Beata – po to, by przeprosić Ulę za swoje wcześniejsze zachowanie i próbę odebrania Lisieckim Kalinki. Tymczasem Barbara z Modrym aranżują kolejne spotkania Jagody i Tadeusza - czując, że ich starania odnoszą skutek, bo młodzi są coraz bardziej sobą zainteresowani. A Irma kolejny raz Jagodę szantażuje – żądając, by podzieliła się z nią pieniędzmi, które zabrała swoim byłym pracodawcom – i zjawia się nagle w Grabinie, nieświadoma, że śledzi ją bandyta nasłany przez mafię.

Do lokalnej przychodni zagląda Nieśpielak, by zaprosić Rogowskich do swojego nowego domu w Grabinie. A gdy Maria okazuje mu chłód i wspomina o pogróżkach, które dostała niedawno Iza, profesor gorąca zaprzecza, by miał z problemami dziennikarki cokolwiek wspólnego.

Bitwa more
Jan
Paweł