TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

W końcu razem!

W końcu razem! Data publikacji: 2021-11-05

Kamil wzdycha po cichu do Anity – niby w żartach, ale naprawdę ma do dziewczyny słabość. A w kolejnym odcinku „M jak Miłość” - numer 1614 – zaproponuje przyjaciółce, by razem zamieszkali. Co z tego wyniknie?

Z początku prawnik zaprosi Anitę tylko do Grabiny, na krótki urlop. Dziewczyna jednak z uśmiechem odmówi – szykując się do przeprowadzki.
- Jedź z nami do siedliska. Po tym wszystkim należy nam się trochę prawdziwego odpoczynku….
- Brzmi świetnie, ale… właśnie dzwoniła babka od tej kawalerki. Mogę wprowadzić się od zaraz... więc nie będę już wam siedziała na głowie!
A Gryc zbierze się w końcu na odwagę… i zaproponuje przyjaciółce, by na dobre została z nim oraz Polą. Kamil naprawdę będzie się starać – gotów spełnić wszystkie stawiane przez dziewczynę warunki.
- Zostań... Przecież całkiem nieźle tu razem funkcjonujemy. Nie wiem, co do ciebie czuję, ale na pewno... bardzo, bardzo cię lubię…
- Ty też nie jesteś taki beznadziejny, jak na początku myślałam…
- Obiecuję, że... zacznę cię słuchać! Nie chcesz moich głupich żartów i aluzji, więc koniec z tym. Nie będę na siłę ciągnął cię do łóżka... Słowo!
- Doceniam to…
A pół godziny później… Anita sama wślizgnie się po cichu do sypialni Gryca - tym razem gotowa na kolejny krok.
- Nie możesz spać, myszko?
- Nie bardzo…
Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1614 już 16 listopada o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!

Bitwa more
Jan
Paweł