TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Groźby i kłamstwa

Groźby i kłamstwa Data publikacji: 2021-08-24

Patrycja wciąż kocha Łukasza, ale się tej miłości wypiera – gotowa na wszystko, by Wojciechowskiego chronić. Co wydarzy się, gdy oboje znów się spotkają? Zapraszamy na 1602 odcinek „M jak Miłość”, a w nim…

We wtorek Argasińska wyzna w końcu chłopakowi, że spodziewa się dziecka, ale jednocześnie Łukasza okłamie – mówiąc, że ojcem jest jej mąż.
- Musisz o czymś wiedzieć. Ja… jestem w ciąży. To dziecko Jerzego. Na sto procent…
- Nie wierzę…
- Zrobiłam badania genetyczne, żeby się upewnić. Jerzy wie, że miałam romans… Oczywiście nie ma pojęcia, że z tobą, ale poprosił… nalegał na te badania. Zrobiliśmy je w pierwszym możliwym terminie.
- Chcę zobaczyć wyniki!
- Zobaczysz. Są do wglądu w każdej chwili… Właśnie dlatego z tobą zerwałam. Ta ciąża… to dla mnie i dla Jerzego szansa, żeby uratować nasze małżeństwo. I proszę, żebyś to uszanował…
Godzinę później Patrycja odwiedzi za to klinikę – i ostro Argasińskiego zaatakuje. Pewna, że to właśnie on zlecił napad na Wojciechowskiego.
- Jak dowiedziałeś się, że to Łukasz?!
- Ciszej… I zamknij za sobą drzwi! Naprawdę wierzyłaś, że to przede mną ukryjesz? Jesteś aż taka naiwna?
- Powiedziałam ci, że wszystko skończone, a ty... nasłałeś na niego tych zbirów!
- To było tylko ostrzeżenie... Dla ciebie, żebyś wiedziała, że nie rzucam słów na wiatr.
- Jeszcze jedno takie „ostrzeżenie”… i pójdę na policję!
- Idź... I co im powiesz? Myślisz, że ci uwierzą?(…) Skąd w ogóle o tym wszystkim wiesz? Obiecałaś, że już się z nim nie spotkasz!
- Wpadłam na niego przypadkiem, kiedy przyjechałam po klucze... Powiedziałam mu, że jestem z tobą w ciąży, ale on chce teraz zobaczyć wyniki badań…
- Więc je zobaczy.
- No jasne, co to dla ciebie... sfałszować dokumentację medyczną? Nie pierwszy raz i nie ostatni…
- Uważaj, co mówisz!

Jak zareaguje Łukasz, gdy ukochana pokaże mu w końcu fałszywy wynik badania DNA? Emisja odcinka numer 1602 już 28 września o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2 – zobacz koniecznie!

Bitwa more
Jan
Paweł