TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Pechowy żart

Pechowy żart Data publikacji: 2021-01-26

Anita wciąż pomaga Kamilowi w opiece nad Polą, ale ich stosunki są napięte. Bo dziewczyna nadal pamięta, jak prawnik traktował ją, gdy się poznali. Co wydarzy się, gdy Gryc zaliczy kolejną "wpadkę"? Zapraszamy na 1564 odcinek "M jak Miłość", a w nim...

W poniedziałek Anita zostanie w pracy po godzinach i wejdzie na kilka minut na swoje konto na portalu randkowym. A Kamil to zauważy... i zamiast dyskretnie się wycofać, zrobi dziewczynie "psikusa". Gdy koleżanka zniknie na chwilę w kuchni, prawnik zajrzy po cichu do jej komputera i do prywatnej poczty. A gdy Anita go na tym przyłapie, dojdzie do ostrej kłótni.
- Wszedłeś na mój profil? Wysłałeś z niego wiadomość? Jak śmiałeś?!
- Nigdzie nie musiałem wchodzić... Byłaś zalogowana. „Poezja i spacery przy księżycu”? Z choinki się urwałaś? Zdjęcie też wrzuciłaś nie najlepsze… Znasz mnie, ja jestem szczery chłopak i mówię ci uczciwie, jak jest… Masz mocne i słabe strony. Gdybyś wyeksponowała biust, włożyła jakiś seksowny ciuch… miałabyś większe branie!
Sekundę później dziewczyna wybuchnie – i wymierzy koledze policzek. A Kamil dopiero wtedy zrozumie, jak bardzo ją właśnie zranił.
- Anitka, no co ty… Przecież ja się wygłupiam, żartuję…
- Jesteś palant i cham! W ogóle nie chcę cię znać!

Jak akcja rozwinie się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory... a na naszej stronie – na kolejne fotostory!

REKLAMA