TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Interwencja

Interwencja Data publikacji: 2020-12-21

Zapraszamy na 1556 odcinek „M jak Miłość” - pierwszy w 2021 roku! - a w nim...

W kolejny poniedziałek Maria odkryje w końcu, że to Lilka jest córką Jacka Kotowskiego... a przyjaciel od razu poprosi ją o pomoc. Biznesmen zdradzi, że chciałby wyznać Lilce prawdę, ale Banachowa wciąż go przed tym powstrzymuje.
- Rozmawiałem dziś z Krysią, ale ta rozmowa nie poszła dobrze... Może ty byś pomogła mi ją przekonać? Chyba najwyższy czas, żeby Lila poznała prawdę. Trzeba naprawić stare błędy… Krysia jest uparta, rozmawiałem z nią o tym już kilka razy, ale zawsze kończyło się to wielką awanturą.
Rogowska, słysząc o jego problemach, będzie jednak miała wątpliwości.
- To nie jest takie proste, Jacek…
- Dziewczyna zaczyna zaraz studia, będzie potrzebowała wsparcia, pieniędzy… Krysia musi jeszcze odchować Kamila. Mateusz już i tak pracuje ponad siły… Chcę im pomóc, chcę być dla Lilki prawdziwym ojcem!
- Generalnie... masz rację. Ale rozumiem też Krysię... Ma teraz trudny okres. Rozstanie z mężem sporo ją kosztowało, te wszystkie numery, której jej potem wykręcił… I teraz ma powiedzieć coś takiego córce? Nie wiadomo, jak Lilka na to zareaguje…

Czy Maria zmieni w końcu zdanie i spróbuje Jackowi pomóc? Emisja odcinka numer 1556 już 11 stycznia o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2 – lepiej nie przegapić!

REKLAMA