TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

„Kogel-mogel” powraca!

„Kogel-mogel” powraca! Data publikacji: 2019-01-11

Już dzisiaj, po 30 latach do kin w całej Polsce znowu trafi "Kogel-mogel". Kultowa komedia bawiła przed laty miliony Polaków, a jej najnowsza część - „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” - zapowiada się równie zabawnie.

Główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Paweł Nowisz, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai i Mikołaj Roznerski.

Zapraszamy do kina!

REKLAMA