TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Konkurs na filmową reklamę Zlotu!!!

Data publikacji: 2015-09-29

II Ogólnopolski Zlot Fanów „M jak Miłość” już 30. sierpnia… A my ogłaszamy kolejny konkurs! Tym razem na film reklamujący imprezę w Bydgoszczy - pod hasłem „JADĘ NA ZLOT!”.Do wygrania... spełnienie serialowego marzenia! Czyli WYCIECZKA NA PLAN „M JAK MIŁOŚĆ” I SPOTKANIE Z ULUBIONYM AKTOREM - to Nagroda Główna.

Plus TRZY NAGRODY POCIESZENIA - zestawy serialowych gadżetów wraz ze zdjęciem jednej z serialowych gwiazd z autografem.

Montując filmy, możecie wykorzystać jedynie zdjęcia i muzykę z naszej strony oraz materiały, do których posiadacie prawa autorskie. Na Wasze prace czekamy pod adresem konkurs@ifilm.pl do 28. sierpnia. Wszystkie powinny być zapisane w formacie .wmv (rozmiar klatki: 360 x 288 pikseli, maksymalny czas trwania filmu: 45 sekund, maksymalna wielkość pliku: 5 MB).

Wybrane filmy zamieścimy na naszej stronie - jeszcze w trakcie trwania konkursu. Za to podczas Zlotu w Bydgoszczy, wszyscy będą je mogli zobaczyć na specjalnym telebimie!

Bitwa more
Jan
Paweł