TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Śmierć i tajemnica

Śmierć i tajemnica Data publikacji: 2019-09-24

W kolejnym odcinku ”M jak Miłość”- numer 1457 – Werner przekaże Marii tragiczną wiadomość…

We wtorek prawnik poinformuje Rogowską o śmierci Kamila Starskiego.
- Z tego, co wiem, pan Starski zdecydował się na kolejną operację... Niestety, serce nie wytrzymało. Pogrzeb odbył się w Stanach...
A po chwili wyzna, że to właśnie jego biznesmen wyznaczył na wykonawcę swojego testamentu.
- Na razie nie chcę mówić o szczegółach, ale… tak się składa, że głównym spadkobiercą jest… syn pana Starskiego.
Maria, zaskoczona, od razu wejdzie mu w słowo:
- Syn? Przecież… Kamil nie miał żadnej rodziny!
A Werner w odpowiedzi wręczy jej list, który Starski zdeponował u niego tuż przed śmiercią… Rogowska po przeczytaniu wiadomości będzie w szoku - bo jej kuzyn nie tylko wyzna w liście, że ma syna, którego nigdy nie poznał, ale też poprosi przyjaciółkę, by „juniora” odszukała. A kilka godzin później adwokat przekaże Marii kolejne szczegóły.
- Problem polega na tym, że kiedy pan Starski próbował się z nim skontaktować, chłopak i jego matka zmienili adres, a potem zniknęli. Jakby zapadli się pod ziemię.
- Ale jak… miałabym to zrobić? Jak go odnaleźć?
- W każdej chwili i w każdej sprawie służę pani swoją pomocą! Poza tym pan Starski zdeponował u mnie fundusze, specjalnie przeznaczone na ten cel…

Czy Rogowska podejmie wyzwanie i zacznie poszukiwania? A jeśli tak… kim okaże się tajemniczy, zaginiony syn Kamila Starskiego? Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu… Lepiej nie przegapić!

REKLAMA