TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Romanse i porażki
Dziewczynki marzą po cichu o spotkaniu księcia z bajki...
  • - Najpierw były kwiaty na wycieraczce… Maile, sms-y, wyznania miłości… On tylko czeka na okazję. Ja to wiem, czuję… Nie wiem tylko, kiedy to się stanie, kiedy mnie w końcu dorwie!(…) Dziś dostałam kolejną wiadomość… Napisał, że nadal mnie kocha i będzie kochał, aż do mojej śmierci… Jak to możliwe, że siedzi, ma wyrok i nadal mnie nęka?! Czy psychiatra uwierzy w jej słowa – i zrozumie, że Skalski cały czas nią manipulował?
  • W kolejnym tygodniu trudne chwile czekają też Kalinę, która... znów dostanie kosza. Dziewczyna zaproponuje Pawłowi, by został w firmie jej wspólnikiem. A Zduński będzie awansem zachwycony. Ale gdy szefowa znów wspomni o miłości, chłopak od razu straci humor. - Wiem, że do mnie nic nie czujesz, ale… może to z czasem się zmieni? Z Julką jesteś, mimo że tak naprawdę jej nie kochasz... - Nie wierzę... Znowu ta sama śpiewka?
  • Paweł pośle Kalinie chłodne spojrzenie i – kolejny raz – jej uczucia odrzuci. - Posłuchaj mnie uważnie... Dobrze się nam razem pracuje, rozmawia i jesteśmy dobrymi kumplami, ale to wszystko!(...) I mylisz się, bo kocham Julkę. I to tyle na ten temat! Jego szefowej to jednak nie zniechęci... - Jasne, nie chcesz jej teraz zostawić, bo ma problemy rodzinne… Ale moim zdaniem to nie jest miłość, tylko... litość! Sam siebie oszukujesz...
  • Za to w finale: miłosne dylematy Katii! W nowym tygodniu Łukasz zaprosi ukochaną na romantyczny weekend... A dziewczyna będzie przerażona. I wyzna później Julce, że wciąż jest dziewicą. - Wychodzi na to, że jestem taka sama konserwa jak mój ojciec… Mam na koncie rozwód, a nigdy nie byłam z chłopakiem w łóżku. Powinni mnie pokazywać w telewizji… Porażka! Nie wiem, co robić!(...) Czy mu się w ogóle przyznawać? A jeśli wpadnie w panikę?