TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Dramat Julki!
Paweł wciąż otacza Julkę opieką… ale czy zdoła ochronić ukochaną, gdy jej rodzinę dotknie tragedia? Zapraszamy na 1432 odcinek „M jak Miłość”, a w nim...
  • W kolejny wtorek do bistro zajrzy nagle matka dziewczyny – załamana po kłótni z mężem. - Nie mam pojęcia, co mu się stało! Odebrał jakiś telefon, a potem zrobił straszną awanturę, był agresywny… Na koniec zamknął się u siebie w pokoju i teraz nikogo nie wpuszcza! - Może po prostu ma gorszy dzień? - Znam mojego męża... To taki dobry, spokojny człowiek - w życiu głosu na mnie nie podniósł! Przez trzydzieści jeden lat, nigdy! Nie wiem, co robić…
  • Julka – wspierana przez Zduńskiego - od razu pojedzie do domu, by z ojcem porozmawiać. A Kryszak senior zgodzi się w końcu tylko na... spotkanie z Pawłem. I to właśnie jemu wyzna, jak poważne ma kłopoty. - Podżyrowałem przyjacielowi pożyczkę… Duży kredyt, na biznes. Szło mu dobrze, ale przeszarżował… Splajtował. Teraz komornik chce zająć nasz dom i go zlicytować na poczet długu... Moja rodzina wyląduje pod mostem!
  • Zduński od razu będzie gotów do działania: - To jeszcze nie koniec, na pewno coś jeszcze można zrobić!(…) Mój brat jest prawnikiem, we wszystkim pomogę! Ojciec Julki, przygnębiony, pokręci jednak głową: - Naprawdę chcesz pomóc? To... zejdź na dół i powiedz, co zrobiłem. Ja nie mogę, nie mam odwagi spojrzeć im w oczy… Jestem cholernym nieudacznikiem. Lepiej by im było beze mnie… - Proszę nie opowiadać takich rzeczy!
  • Za to chwilę później senior rzuci cicho: - Paweł… Wiem, że różnie wam się układało z Julką, ale mam prośbę. Zaopiekuj się nią... Wtedy przynajmniej o nią będę spokojny. Obiecaj mi… Chłopak spełni w końcu jego prośbę – i w finale porozmawia też z całą rodziną. A Kryszakowie, słysząc o gigantycznym długu, będą w szoku.