TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Ogień i woda…
Czy Michał podbije w końcu serce Asi?
  • A następnego dnia, o poranku, Asia pojedzie prosto do Agnieszki - wzburzona i bliska łez. - Mogłabym go zabić! Cholerny... sukinsyn! Nienawidzę go, rozumiesz? Jak mógł mi coś takiego zrobić?! To zwykłe świństwo… Myślałam, że jest moim sąsiadem, kumplem… nawet przyjacielem, a on?! Chciał mnie zaliczyć pod prysznicem! Masz pojęcie?! Nie mogę uwierzyć w to wszystko... Po prostu nie mogę!
  • Chwilę później dziewczyna wyzna przyjaciółce, co najbardziej ją zabolało… - Wiesz, co w tym wszystkim było najgorsze? W pierwszej chwili… oddałam mu ten pocałunek. I za to nienawidzę go jeszcze bardziej! I siebie też… Czuję się tak, jakbym zdradziła Tomka… Po powrocie na Wietrzną Chodakowska zażąda za to od Michała, by w końcu oddał jej klucze, które wcześniej „sąsiedzko” wymienili. A gdy Ostrowski spróbuje się tłumaczyć, wybuchnie.
  • - Nie chcę, żebyś do nas dzwonił, przychodził... I trzymaj się od Wojtusia z daleka, rozumiesz? - A może jednak… zechciałabyś mnie wysłuchać? Może… wysyłałaś sygnały, które mnie zmyliły? - Ja? Wysyłałam sygnały? Tobie?! Jakie sygnały, do cholery!? Sekundę później Asia chwyci stojący w pobliżu wazon i... z furią roztrzaska go o ziemię. - A jak zinterpretujesz taki sygnał?! Jednak to Michała nie odstraszy...
  • I w finale Ostrowski znów zapuka do jej drzwi – tym razem po to, by wyznać Joasi miłość. - W tym całym zamieszaniu... nie powiedziałem ci najważniejszego. Zabrakło mi odwagi… Zakochałem się w tobie. Nie wiem, jak i kiedy, ale… tak się właśnie stało… Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1430 już 19 marca o godz. 20.55… takich emocji lepiej nie przegapić!