TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Radość, żal i łzy
Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość”… Komu tym razem dopisze w serialu szczęście, a kto zaleje się łzami?
  • Paweł i Julka przez kilka godzin będą szukać Basi… aż w końcu mała odnajdzie się w Grabinie. Zduński odetchnie z ulgą – i pośle ukochanej ciepły uśmiech. - Dziękuję, że ze mną przyjechałaś... Zwłaszcza, że - znając Baśkę - równie dobrze mogła się odnaleźć w Zakopanem albo Paryżu!(…) W tym całym zamieszaniu nie zdążyłem ci powiedzieć, że to, co się wydarzyło między nami wczoraj… Julka od razu jednak wejdzie mu w słowo...
  • - Nie przepraszaj! To moja wina... Sama zaczęłam. Miałeś ciężki dzień, ja też, oboje chcieliśmy odreagować… A Paweł, słuchając dziewczyny, będzie w szoku. I w końcu ostro się z ukochaną pokłóci. - Odreagować? - Było miło, nawet bardzo… ale to przecież niczego między nami nie zmienia. - Jak to – nie? Więc co to było dla ciebie? Rozrywka? Sposób na relaks?... Było „miło”? O co ci chodzi, Julka, możesz mi to wyjaśnić?!
  • Tymczasem Marcin zrobi Izie romantyczny prezent… i kupi domek nad jeziorem, w którym byli dotąd tak szczęśliwi. - Spędzimy tu, w tym miejscu, jeszcze wiele, wiele lat… Tu będą przyjeżdżać nasze dzieci, a potem może… nasze wnuki? Zakochani i beztroscy zaczną marzyć o wspólnej przyszłości... nieświadomi, że w swoim azylu wcale nie są bezpieczni. Bo Artur wciąż im zagraża – i robi wszystko, by wyjść na wolność.
  • Skalski nadal będzie „czarować” swoją lekarkę, aż w końcu ta postanowi mu pomóc. - Jeśli terapia będzie przynosić dobre rezultaty, to… nie mogę obiecać na sto procent, że się uda, ale… może nadchodzące święta spędzi pan na przepustce w domu! A szaleniec, słysząc dobrą nowinę, od razu się rozpromieni… - Jest pani prawdziwym aniołem… Moim aniołem!