TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Kraków i miłość
Julka i Paweł tworzą piękną parę...
  • - Twój ojciec zapytał mnie, kiedy się pobierzemy... - Wiedziałam, że coś takiego chlapnie! Po co on się wtrąca?! - Bo ma do tego prawo. Tylko, że… wiesz, jak jest. Ślub to ostatnia rzecz, o której bym teraz myślał… - Przecież wiem!(…) Paweł, olej to. Jakie to ma znaczenie? - Ma i to duże... - Naprawdę myślisz, że każda kobieta od razu marzy o ślubie z tobą?! Julka, urażona, wysiądzie w końcu z auta i zostawi chłopaka samego.
  • A Paweł w Krakowie o swoich problemach jak zwykle opowie Magdzie – prosząc o radę. - Może naprawdę ją blokuję? Może, gdyby nie była ze mną, mogłaby poznać kogoś, kto byłby w stanie się zaangażować… bardziej niż ja? - Dzielisz włos na czworo... Znacie się nie od wczoraj. Julka była przy tobie w różnych momentach twojego życia, nawet tych najgorszych i wytrwała… A to coś znaczy! - Sama kiedyś powiedziałaś, że nie jestem łatwym facetem do kochania…
  • - Nie jesteś... Ale Julka wie o tym i wchodzi w to na własne ryzyko. Chce walczyć o ciebie i co? Dla jej dobra postanowisz jej tego odmówić? Nie bądź głupi! - Dlaczego nie potrafię się tak po prostu zakochać? - Bo się boisz. I... szczerze? Gdybyś po tym, co się w twoim życiu działo przez ostatnie dwa lata, potrafił z miejsca stracić dla kogoś głowę... to by świadczyło, że coś jest z tobą mocno nie tak!
  • Po rozmowie z przyjaciółką Zduński w końcu do Julki zadzwoni – prosząc o kolejną szansę. - Przepraszam… Jestem kretynem, ale to wiemy nie od dziś! Jesteś tam? Przyjdź na ten wernisaż, proszę. Martwię się o ciebie, chcę porozmawiać… Julka? Proszę cię… Będę czekał.