TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Brzmi znajomo?

Brzmi znajomo? Data publikacji: 2018-12-07

Mąż Agaty nie poddaje się i wysyła do ”ukochanej” kolejne wiadomości… A Rogowska w końcu wybucha! Zapraszamy na 1409 odcinek ”M jak Miłość” - pierwszy w 2019 roku - a w nim...

- Posłuchajcie, bo to dobre! „Dopiero teraz zrozumiałem, jakim byłem idiotą i co straciłem... Zrobię wszystko, żeby cię odzyskać!”.
Lekarka, zirytowana, odczytuje bliskim sms, który dostała właśnie od męża… A Rogowski, zawstydzony, odwraca nagle wzrok. Pamiętając, że niedawno sam wysyłał podobne wiadomości – gdy Maria odeszła od niego po tym, jak ją zdradził.
- Brzmi znajomo…
- No błagam cię, nawet nie porównuj się z tym draniem!
Agata od razu bratu przerywa – świadoma, że jej mąż niszczył ich związek przez kilka ostatnich lat. I że ma na sumieniu dużo więcej niż Artur… Za to po chwili rzuca cicho do Marii:
- Rozmawiałam z Piotrkiem, ale jest zawalony robotą. Polecił mi mecenasa Wernera... Ponoć jest specjalistą od trudnych rozwodów?
- Tak, rzeczywiście jest bardzo skuteczny…
- I dobrze. Najwyższa już pora uporządkować pewne sprawy! Rozwód, mieszkanie…

Czy Rogowska, dzięki pomocy rodziny, naprawdę wyrwie się w końcu spod wpływu męża? I w Grabinie znajdzie prawdziwe szczęście? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu – już od 7 stycznia!

REKLAMA