TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Wróg numer jeden… Iza?

Wróg numer jeden… Iza? Data publikacji: 2018-12-05

Aleksandra nie przepada za Izą i wcale tego nie ukrywa. Jak wpłynie to na Marcina? Zapraszamy na 1405 odcinek „M jak Miłość”, a w nim…

W kolejny poniedziałek seniorka odkryje, że Iza chce zamieszkać tuż obok jej syna… i od razu sięgnie po telefon. Zaniepokojona tym, jak przeprowadzka dziewczyny wpłynie na Marcina.
- Synku, to twoje życie, twoje sprawy, ale…
- Nie podoba mi się ten wstęp…
- Przed chwilą wyszła ode mnie Iza, zostawiła Maję. I moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, żeby ona zamieszkała dwa piętra wyżej.
- Mamo… błagam…
- Wiesz, co to dla ciebie oznacza? Że będzie ci naprawdę bardzo trudno na nowo ułożyć sobie życie. A co z Anią? Ania o tym wie? Mieliście chyba po jej powrocie zamieszkać razem?
- Pogadamy wieczorem!
- Wieczorem będzie za późno, Iza pojechała właśnie do notariusza…
Sekundę później Chodakowski – zirytowany – rozmowę zakończy. Jego matka jednak się nie podda… I w finale o pomoc poprosi Olka.
- Kto raz zdradził, nadużył twojego zaufania, zawsze może znowu to zrobić, nie rozumiesz? I nie podoba mi się to, że Iza tak na niego poluje...
- A może Iza po prostu… nadal Marcina kocha?
- I co mu po takiej miłości? I po takiej kobiecie? Chcesz, żeby twój brat znów się sparzył? Żeby Iza znów rozwaliła mu życie?(…) Iza jest mamą Mai, należy do rodziny i zawsze będę jej we wszystkim pomagać, ale uważam, że Marcin powinien związać się z Anią! To dla niego jest odpowiednia kobieta. Kocha go, jest dla niego idealną partnerką…
- Ale Iza…
- Iza miała swoją szansę, zresztą niejedną i wszystko zniszczyła!(…) Masz porozmawiać z bratem, rozumiesz? Porozmawiasz z nim?
- Tak jest...

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory…

REKLAMA