TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Gdy znika radość
Stracone złudzenia, złamane serca – bohaterowie „M jak Miłość” mają ostatnio złą passę. A co wydarzy się w kolejnym odcinku – numer 1406?
  • Agnieszka znów pojawi się na Wietrznej i wyzna Asi, że rozstała się w końcu z Jackiem. - Mam wrażenie, że już od jakiegoś czasu… tak po prostu trwaliśmy w tym związku… i to się już tylko toczyło siłą bezwładności.
  • - Boże, Aga… Tak strasznie mi przykro… - Mnie też. Ale naprawdę nie było sensu tego dłużej ciągnąć… - To znaczy, że Jacka po prostu nie kochałaś. - A tak długo… udawało mi się oszukiwać i siebie, i jego… Może bardziej siebie… Czasem myślę, że w tym wszystkim jest jakaś potworna ironia. Chodzi o całą naszą czwórkę. Być może… po śmierci Tomka próbowałam zapełnić pustkę… po nim.
  • Kilka godzin później nowina dotrze za to do Michała. A pisarz – słysząc, że Agnieszka znów jest „do wzięcia” - od razu się rozpromieni… - Mówiłaś coś o... złamanych sercach? W liczbie mnogiej? Czyli nie tylko o Zosi… - Tak powiedziałam, ale... tylko dla towarzystwa! Zosię trzeba teraz wspierać… - Przez moment miałem nadzieję, że mam jakąś szansę...
  • Tymczasem Zosia znów spotka się z Erykiem... Zdesperowana – i gotowa na wszystko, by odzyskać jego „miłość”. - Mnie to nie przeszkadza, że ty masz żonę… Ja… Ja i tak cię kocham! Nie musimy niczego zmieniać, wszystko może zostać, jak było… Po staremu! Muzyk kolejny raz dziewczynę odepchnie - i doprowadzi w końcu nastolatkę do łez. - Posłuchaj, młoda… Nigdy nie zakładałem, że będziemy razem... To była tylko, wiesz… zabawa, przygoda! Nie jestem facetem dla ciebie!