TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Co dalej?
Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Przede wszystkim: Janek - z raną postrzałową szyi – trafi do szpitala i przejdzie skomplikowaną operację. - Morfologia, układ krzepnięcia, biochemia – komplet! Do tego grupa krwi i krzyżówka. Na cito! Podłączamy płyn.(…) Powiększa się obwód szyi... Robimy tomograf? - Nie ma czasu! Bierzemy go, szybko!
  • Ula – przerażona - od razu przybiegnie na oddział: - Co z nim? Co z Jankiem?! Na jej drodze stanie jednak Sobańska... I wręcz wyrzuci Mostowiakównę ze szpitala. - Co ty tu robisz?! Ty… Przez ciebie mój syn próbował się zabić! Nie masz prawa tu być… Wynoś się!
  • Przez kolejne godziny matka będzie czuwać przy Morawskim - pewna, że chłopak chciał popełnić samobójstwo. - Nigdy Ulce tego nie daruję, nigdy… Boże, ale dlaczego ty… Jak mogłeś? Ta dziewczyna nie jest ciebie warta… Tymczasem Janek, gdy odzyska w końcu przytomność, postanowi od razu porozmawiać ze Staszkiem... A Bartek będzie tym przerażony! Chłopak Uli zostanie przesłuchany przez prokuratora – i zrozumie, że znów może trafić do więzienia. Nawet, jeśli tym razem jest niewinny.
  • I w końcu, załamany, rzuci do Andrzejka: - Jeśli Janek będzie chciał mnie uwalić, może to teraz zrobić bez żadnego problemu… - Przecież niczego nie zrobiłeś! - Świadkowie widzieli, jak wybiegałem po kłótni z nim, a potem… Janek od dawna chciał się mnie pozbyć, więc… Czy Morawski naprawdę wykorzysta okazję – i pośle rywala za kratki? Odpowiedź już w poniedziałek…
  • Za to we wtorek – w odcinku numer 1398 – problemy czekają Kingę. Gdy Piotrek wyjedzie w delegację, Zduńska nagle źle się poczuje i – wspierana przez Magdę – od razu odwiedzi ginekologa. - To było takie dziwne twardnienie brzucha… Nie miałam tego podczas poprzednich ciąż i... trochę się przestraszyłam! A po rozmowie z lekarzem dziewczyna będzie załamana. - Mam się oszczędzać, jak najwięcej leżeć… Ale jak?! Przy dwójce dzieci?
  • Z kolei w Grabinie… szykują się spore zmiany! Marek wyjedzie w końcu do Dublina, ale wcześniej wybierze się z Marią na pożegnalny spacer. I podziękuje siostrze za jej wsparcie. - Gdyby nie ty, nigdzie bym nie pojechał… Bałbym się zostawić mamę, zwłaszcza teraz, kiedy ma te kłopoty z ciśnieniem, z sercem… A tak, jak wiem, że ty trzymasz rękę na pulsie… Będę spokojny.
  • Tego samego dnia w lokalnej przychodni zacznie też pracę Agata, siostra Artura. Maria od razu szwagierkę odwiedzi – wspierana przez Barbarę. - Bardzo dobrze, że przyszłyście! Akurat będę miała teraz chwilę wolnego, to wszystko wam pokażę! Trochę panikowałam przed tym pierwszym dniem, miałam długą przerwę, ale nie jest tak źle… A Mostowiakowa wpadnie przy okazji na...
  • ...Józefa Modrego! - Hello, nice to see you, Barbara! - No tak, dzień dobry... Ale co pan tu robi? - Kupiłem w Grabinie domek letniskowy! Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze się zobaczyć? Czy Józef - jako nowy sąsiad – zaprzyjaźni się w końcu nie tylko z Barbarą, ale też z całą jej rodziną? Odpowiedź wkrótce… Tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu – zapraszamy!