TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nowe szanse… i porażki
Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak Miłość”… Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Tymczasem Michał nadal będzie miał problemy przez hazard. Bo jego wydawca - choć pisarz przekaże mu nową partię tekstu – znów odmówi wypłacenia zaliczki. - Siedziałem nad tym cały tydzień. Nie jadłem, nie piłem, nie wychodziłem z domu… Chyba zasłużyłem na kolejną ratę? - Wiem, że jak tylko poczujesz pieniądze w kieszeni, pójdziesz grać... Nie, Michał, ja do tego nie przyłożę ręki.(…) Idź na odwyk, bo za chwilę będzie za późno... - Oszczędź sobie tych mądrości... Jesteś moim wydawcą, nie matką!
  • Ostrowski, zdesperowany, pożyczy w końcu pieniądze od Asi – aż pięć tysięcy złotych. I do tego okłamie dziewczynę mówiąc, że potrzebuje gotówki, bo właśnie zgubił portfel. A później pojedzie do nielegalnego kasyna i znów siądzie do pokera... Czy tym razem dopisze mu szczęście?
  • Za to w finale: dramat Marcina. W kolejny wtorek Maja nagle źle się poczuje i zacznie mieć problemy z oddychaniem. Chodakowski od razu zadzwoni po pomoc do brata, a później – przerażony – pojedzie z córką do szpitala. - Konsultowałem się z lekarzem, nie ma czasu, ona ma silną alergię pokarmową, to może być wstrząs! Pielęgniarkę zaniepokoi jednak fakt, że chłopak nie ma przy sobie żadnych dokumentów – ani swoich, ani dziecka. I w końcu… Marcin zostanie zatrzymany przez policję!
  • Budzyński spróbuje przekonać prokuratora, by nie oddawał Mai Skalskiemu, ale nie będzie miał właściwie żadnych argumentów. - Sytuacja jest poważna. Istnieje obawa, że Artur Skalski może uprowadzić dziecko… - Panie mecenasie… Przypominam, że pański klient formalnie nie ma do dziecka żadnych praw. - Jest jego biologicznym ojcem... - Jeszcze pan tego nie udowodnił!