TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nowy sezon i nowe intrygi!
3 września „M jak Miłość” wraca na antenę TVP2, jak zawsze pełne emocji i niespodzianek! Co wydarzy się w dwóch najbliższych odcinkach – numer 1378 i 1379?
  • Jako pierwsza zeznawać będzie Jola Kaczmarek: - Pani Kubiak wybiegła z gabinetu mecenasa Budzyńskiego w rozerwanej bluzce... Była tak roztrzęsiona, że nie miałam żadnych wątpliwości – to było usiłowanie gwałtu, Wysoki Sądzie! A Magda, słuchając jej słów, będzie o krok od załamania...
  • Po wyjściu z sądu Chodakowska wybuchnie w końcu płaczem – czego świadkiem będzie Aneta. I w finale… Kryńska postanowi wkroczyć do gry! - Wiesz, na czym polega wasz błąd? Próbujecie załatwić tę żmiję legalnie, za pomocą paragrafów i przepisów. A tu trzeba… inaczej! Dziewczyna spotka się od razu ze znajomym detektywem, któremu zleci, by zebrał na temat Karoliny jak najwięcej informacji – najchętniej, kompromitujących. Za to kilka godzin później… odwiedzi prawniczkę w jej mieszkaniu!
  • - Tak się cieszę, że w końcu panią znalazłam… Ja bardzo przepraszam za najście… - O co chodzi? - Ja też byłam ofiarą mecenasa Budzyńskiego!(…) Przeczytałam w Internecie artykuł o procesie. I tak się dowiedziałam. Byłam dziś w sądzie, ale nie miałam odwagi do pani podejść.(…) Musiałam z panią porozmawiać… Bo ja jestem dokładnie w takiej samej sytuacji… jak pani! Bałam się komukolwiek powiedzieć, ale ta rozprawa i pani... pani odwaga... to mnie ośmieliło!
  • Drżenie głosu, oczy pełne łez – Aneta będzie niezwykle przekonująca. A Karolina w końcu chwyci przynętę... - I byłaby pani gotowa zeznać to w sądzie? Że Budzyński panią napastował? - Tak. Za długo milczałam… Jaką intrygę zaplanuje tym razem Kryńska? I czy na pewno będzie chciała Magdzie i Budzyńskiemu pomóc, a nie zaszkodzić? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu – zapraszamy!