TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Druga szansa?

Druga szansa? Data publikacji: 2018-04-23

Zapraszamy na 1370 odcinek „M jak Miłość”, w którym Marcin ulegnie prośbom Anety i... zorganizuje jej spotkanie z Olkiem. Czy dziewczyna przekona kochanka, by jej wybaczył?

Kryńska przyjdzie na spotkanie razem z psem… po cichu licząc na to, że to właśnie zwierzak „zmiękczy” serce Chodakowskiego. Jednak Olek nie powita jej wcale miło.
- Skąd wytrzasnęłaś tego psa? Staruszek ledwo trzyma się na nogach!
- Jest mój. Adoptowałam go jeszcze przed świętami… Ma na imię Albert. I oprócz ciebie jest... największą miłością mojego życia…
Chwilę później Aneta zacznie błagać lekarza, by do niej wrócił.
- Wiem, że się na mnie zawiodłeś i że wydarzyło się między nami wiele złego, ale ja… ja naprawdę… Proszę cię, daj nam jeszcze jedną szansę…
- A moja praca, kariera? Przecież to dla ciebie było ważne, najważniejsze. A wiesz, równie dobrze jak ja… że w najlepszym razie wyląduję gdzieś w przychodni!
- Mam to gdzieś! Masz prawo mi nie ufać... Nie obchodzi mnie twoja kariera, tylko ty! I chcę być z tobą, na dobre i złe... Tylko trochę za późno to zrozumiałam.
A Olek w końcu zacznie się „łamać”.
- Muszę to spokojnie przemyśleć, zastanowić się...
- Okay, nie naciskam! Poczekam… I będę czekała na ciebie tak długo, aż będziesz gotowy!

Czy Chodakowski na nowo dziewczynie zaufa… i tym razem będzie z Anetą naprawdę szczęśliwy? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

REKLAMA