TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Budzyński w pułapce!
Karolina pragnie zemsty - po tym, jak Budzyński odrzucił jej „zaloty”… i zastawia na szefa pułapkę. Czy prawnik wpadnie w jej sieci?
  • Zapraszamy na 1375 odcinek ”M jak Miłość”, a w nim… W kolejny wtorek mecenas Kubiak zakradnie się o poranku do biura Budzyńskiego i wyśle z jego komputera krótki e-mail – zaproszenie na „gorącą” randkę… A później sama napisze do niego wiadomość – sugerując, że zaproponował jej coś niestosownego. - „Nie bardzo wiem, jak zareagować na twoją propozycję... Jeśli to był żart, to wyjątkowo nieudany!”
  • Prawnik od razu się zirytuje i po przyjeździe do pracy zacznie robić dziewczynie wymówki. - Co to za zagrywki?! Chodzi o maila, którego do mnie wysłałaś... Przeginasz. Zaczynam mieć tego dość! Karolina przekona go jednak, że doszło do zwykłej pomyłki. - O, Boże… Najmocniej cię przepraszam, to było… do kogoś zupełnie innego! On... też ma na imię Andrzej! Widocznie adres wskoczył mi automatycznie, nie zauważyłam... Przepraszam...
  • Godzinę później pani mecenas wymknie się za to z biura na kolejne spotkanie z Jolą. Obie ustalą ostatnie szczegóły misternego planu… - Wszystko jest przemyślane... Opracowałam strategię, przygotowałam grunt! I jeszcze tego samego dnia, wspólniczki ruszą do akcji!
  • O umówionej godzinie mecenas Kaczmarek odwiedzi kancelarię - prosząc o drobną przysługę. - Dzień dobry, pani Jolu! Co panią do nas sprowadza? - Proza życia! Moje ksero właśnie się zepsuło, jak na złość... A do osiemnastej muszę dostarczyć klientowi całą dokumentację. Czy mogłabym skorzystać z waszego? Karolina zajrzy za to w tym czasie do Budzyńskiego...