TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

W cieniu zdrady
Przed nami 1367 odcinek „M jak Miłość” - i spora dawka adrenaliny! Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Przede wszystkim: na ekranie znów pojawi się Jola Kaczmarek (w tej roli Monika Krzywkowska). Pani mecenas otworzy kancelarię w tym samym budynku, co Budzyński z Wernerem i zostanie ich konkurentką. A do tego znajdzie szpiega, który będzie donosił jej o każdym ruchu kolegów… Karolinę Kubiak!
  • Młoda prawniczka kolejny raz spróbuje „oczarować” w pracy Budzyńskiego, ale efekt będzie marny. - Co ty wyprawiasz? Myślałem, że ostatnim razem postawiłem sprawę jasno! - Na żartach się nie znasz? - Na takich? Nie! A gdy szef ją odepchnie… dziewczyna postanowi się zemścić. I poprosi o spotkanie właśnie Jolę Kaczmarek. - Mam pewne informacje, które mogłyby panią mecenas zainteresować… Jak daleko posunie się Karolina, by zaszkodzić Budzyńskiemu – i co wydarzy się, gdy adwokat odkryje jej zdradę?
  • Z kolei Agnieszka poprowadzi w pracy nowe, niebezpieczne śledztwo. Tym razem będzie chodzić o kilkaset milionów złotych i wyłudzenia VAT. A biznesmeni zamieszani w sprawę okażą się bezwzględni – i śmiertelnie groźni. Jedna z koleżanek Olszewskiej z prokuratury – Sylwia Zalewska - nagle zniknie. A Jakub nie będzie miał dobrych wieści…
  • - Namierzyliśmy porzucony samochód Sylwii. Dzwoniliśmy do domu, mąż nic nie wie, nie kontaktowała się z nim, nie wysłała żadnej wiadomości... Nic. Paszport, wszystkie rzeczy są na swoim miejscu. - Trzeba już oficjalnie wszcząć poszukiwania… I to jak najszybciej. - Jasne. Wiesz, co myślę? Że tym razem sięgnęliśmy wysoko... Za wysoko. Uważaj na siebie… Czy policja zdoła ochronić nie tylko Agnieszkę, ale też jej rodzinę i bliskich? I jaki los spotka zaginioną Sylwię?