TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Operacja ostatniej szansy

Operacja ostatniej szansy Data publikacji: 2018-02-07

Maria odwiedza Starskiego w klinice… A biznesmen jest gotów popełnić samobójstwo! Zapraszamy na 1355 odcinek „M jak Miłość”, a w nim…

Chory przechodzi specjalistyczne badania - przed wyjazdem na operację kręgosłupa - i przed podróżą prosi Rogowską o spotkanie. A gdy pielęgniarka go odwiedza, wyznaje:
- Chciałem się z panią pożegnać. Jeśli ta operacja się nie uda… To znaczy, jeśli nie przyniesie radykalnej poprawy… więcej się nie zobaczymy.
- Nie rozumiem…
- Myślę, że pani rozumie. Jest pani wrażliwą i inteligentną kobietą… Dlatego tylko pani o tym mówię.
Maria jest w szoku – i nawet nie wie, jakimi słowami go powstrzymać.
- Rozumiem, że… to nie moja sprawa, wiem! Ale niech pan tego nie robi… Nie może pan!
A Starski spogląda jej prosto w oczy i rzuca cicho:
- Mogę mieć... jeszcze jedną prośbę? Czy mogłaby pani uściskać mnie na pożegnanie… tak, jak się żegna kogoś z rodziny? Dla mnie naprawdę jest pani członkiem rodziny… Nasze relacje… początkowo może nie były zbyt udane, taki już mam charakter. Ale od pierwszej chwili, kiedy panią spotkałem, mam wrażenie, że coś nas łączy, jakaś bliskość… Powinowactwo dusz?(…) Pani Mario… Proszę o mnie dobrze myśleć, to teraz dla mnie bardzo ważne… Może najważniejsze.

Czy operacja Starskiego zakończy się sukcesem? A jeśli nie… czy biznesmen naprawdę popełni samobójstwo? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

REKLAMA