TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Intrygi i zemsta
Czy kłamstwo można usprawiedliwić? I jak odróżnić prawdę od fałszu? Bohaterowie serialu mają czasem z tym problem... A my zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość” - i nowe fotostory!
  • W kolejnym tygodniu Ula zaproponuje Jankowi, by oboje umówili się z jego biologiczną matką – Sobańską – na spotkanie, udając jej potencjalnych klientów: narzeczonych, którzy szukają mieszkania. - Miałeś się zastanowić… Co robimy? Mam dzwonić do twojej matki, umówić nas? - Sam nie wiem, nie jestem przekonany do tego pomysłu… - Przynajmniej z nią pogadasz. Sprawdzisz, co to za człowiek... Nie musisz od razu wykładać kart na stół. - Dobra, zadzwoń... Zanim się rozmyślę!
  • Bizneswoman od razu nabierze jednak podejrzeń… I w końcu zażąda od młodej pary wyjaśnień. - Mam wrażenie, że nie byliście ze mną szczerzy.(…) Nie mylę się, prawda? Więc… o co tak naprawdę chodzi? Po co chcieliście się ze mną spotkać?
  • Tymczasem Aleksandra nadal będzie ukrywać przed Marcinem, że został ojcem… Ale opowie w końcu o wszystkim Olkowi. - To córeczka Izy… i Marcina. A Marcin... Twój brat o niczym nie wie. Chodakowska poda synowi zdjęcie Mai… A chwilę później zdradzi, że Marcinowi grozi niebezpieczeństwo – i że Artur próbował ją zastraszyć. - I co ja mam z tymi jego pogróżkami zrobić? - Pójść na policję!
  • - Te SMS-y to nic w porównaniu z tym, co ten człowiek mi powiedział w cztery oczy... I na to nie mam żadnych dowodów. Nic mu nie zrobią, może nawet go nie przesłuchają. Ale te groźby to jedna sprawa, jest jeszcze druga… Co z Marcinem? Powiedzieć mu… czy nie? Olek, zmartwiony, poprosi matkę o czas do namysłu. Tymczasem nad jego głową też zbiorą się „czarne chmury”...