TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pocałunki i tajemnice
Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak Miłość”...
  • Następnego dnia dziewczyna posunie się za to o krok dalej... I najpierw spróbuje oczarować szefa w kąpieli, a później delikatnie Zduńskiego pocałuje - i zaprosi do namiotu. - Jesteś pewna, że tego chcesz? - Tak… Bardzo. Cały czas o tym myślałam… O tobie, Paweł… Czy w ramionach Julki Zduński zapomni o zdradzie żony i uleczy zranione serce?
  • Z kolei w życiu Marcina na nowo pojawi się Ania (w tej roli: Maria Pawłowska) – tajemnicza brunetka, którą poznał ostatnio nad morzem. Dziewczyna odnajdzie Chodakowskiego po tym, jak w gazecie zobaczy jego zdjęcie i artykuł o prowadzonej przez niego firmie. I poprosi chłopaka o pomoc. A konkretnie: by dał jej pracę. - Może potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci, nie wiem, ogarnąć papierkową robotę? Kiedyś w rodzinnej firmie zajmowałam się księgowością!(…) Muszę się gdzieś zaczepić!
  • - Miałam pracę, ale… już jej nie mam. Pojawiły się pewne... drobne kłopoty. Podejmę się każdej roboty! Jeśli nie potrzebujesz pomocy w księgowości, to może być cokolwiek! Kurier, sprzątanie, przynieś, zanieś, pozamiataj… A Marcin w odpowiedzi pośle jej badawcze spojrzenie: - Te kłopoty, o których wspomniałaś… chyba nie są takie drobne? Powiesz coś więcej? - Tylko tyle, że… na razie nie mogę wrócić do siebie i... po prostu nie mam dokąd pójść.
  • Chodakowski wyzna w końcu Ani, że nie może liczyć na jego pomoc. - Szczerość za szczerość… Posłuchaj, polubiłem cię od pierwszej chwili. Próbowałaś w Gdyni uratować mi życie, jesteś bardzo zabawna, miła... ale mam dziecko. Synka. Jestem samotnym ojcem i dlatego nie mogę, nie chcę wpakować się w jakieś kłopoty czy… dziwne sytuacje! A dziewczyna, załamana, od razu pożegna się i odejdzie.
  • Chwilę później Marcin dogoni jednak nową znajomą przed blokiem i zatrzyma. - Hej, czekaj! Jestem skończonym idiotą, bo wiem, jestem pewien, że znów ściągnę sobie na głowę kłopoty, ale… nie potrafię tak po prostu wyrzucić cię na ulicę… Chodakowski zgodzi się, by Ania u niego przenocowała, za to następnego dnia załatwi jej miejsce w siedlisku i zawiezie do Grabiny.
  • A na miejscu poprosi Andrzejka, by otoczył jego nową przyjaciółkę opieką – bo może mieć problemy. - Zostawię wam dziewczynę na parę dni i zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie… - Nie ma sprawy, będzie tu miała spokój. Jakoś specjalnie mam jej pilnować? - Chyba nie… Ale wiesz, bądź czujny. - Będę czujny, jak cholera! Jaką tajemnicę ukrywa Ania? I czy jej sekret okaże się w końcu dla Marcina niebezpieczny?
  • A w finale: nowy, serialowy romans! W najbliższym tygodniu Agnieszka wyzna Marcinowi, że... wciąż myśli o Jacku. - Wydarzyło się coś… bardzo dziwnego. I nie potrafię się z tym uporać… - Może jakiś konkret? - Powiedzmy, że znasz kogoś bardzo dobrze, od wielu lat… I nagle… zaczynasz tę osobę widzieć w zupełnie innym świetle…
  • Tymczasem Mrozowski znów poprosi przyjaciółkę o spotkanie. Biznesmen zapowie, że planuje na stałe wrócić do Polski. A kilka godzin później, gdy Jacek wyjedzie służbowo do Berlina, Agnieszka pożegna go… namiętnym pocałunkiem! Czy oboje połączy w końcu miłość? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!