TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Druga szansa?
Intrygi, kłamstwa, przemoc - niektórzy powinni dostać od życia bolesną nauczkę! Czy zapłacą w końcu za swoje „grzeszki”?
  • W premierowych odcinkach pojawi się też Aneta. Kochanka Olka będzie triumfować, bo Magda postanowi znaleźć sobie nowe lokum, a mieszkanie oddać byłemu mężowi. - Wyprowadzam się, bo chcę zamknąć ten rozdział w moim życiu. Raz na zawsze... Nie chcę mieć z wami nic wspólnego! Uśmiech Kryńskiej zniknie jednak równie szybko, jak się pojawił… Bo Chodakowska zapowie rywalce, że w końcu doniesie Olkowi o jej „grzeszkach”.
  • - Pamiętasz, co ci ostatnio powiedziałam? Po tym, jak zadzwoniłaś z donosem na mnie, że maltretuję dziecko? Że jeden twój fałszywy ruch i Olek dowie się o wszystkim... Ostrzegałam cię, ale ty mnie nie posłuchałaś. Myślałam, że coś do ciebie dotarło, ale nie! Bo znów się zaczęło: donosy do spółdzielni, różne chore akcje… Aneta od razu wybuchnie wściekłością: - Jeśli to zrobisz, to cię zniszczę! Rozumiesz, suko?! Pożałujesz! Jednak tym razem Magda się nie wycofa...
  • Za to później – w ramionach Andrzeja – Chodakowska zapomni w końcu o kłopotach... i gdy Budzyński znów poprosi, by z nim zamieszkała, powie „tak”! - Jeśli się zgodzisz, jeśli tylko zechcesz… to od dzisiaj będzie twój dom. Zapraszam cię do swojego życia… Ciebie i Maćka. Na zawsze.(...) Przysięgam, że zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa... I nigdy, w żadnej sprawie cię nie zawiodę.
  • A w finale: problemy Pauliny. W kolejnym tygodniu dziewczyna popełni błąd i straci pracę. Opiekunka zabierze Szymka do parku, odbierze telefon od matki… i nagle zauważy, że malec zniknął. Chłopca odnajdzie dopiero Agnieszka. A Marcin, zdenerwowany, od razu Paulinę zwolni.