TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Prośby męża, groźby kochanka…

Prośby męża, groźby kochanka… Data publikacji: 2017-10-27

Ala zaszła w ciążę - a ojcem nie jest wcale Paweł. Co wydarzy się dalej? Zapraszamy na 1327 odcinek „M jak Miłość”, a w nim…

W kolejnym tygodniu Zduńska wciąż będzie ukrywać swój romans… i wpadnie w panikę, gdy zadzwoni do niej kochanek. A Mark przyleci do Polski i postanowi wyznać Pawłowi prawdę.
- Skoro ty nie masz odwagi, zrobię to za ciebie… Jestem w Warszawie, spotkam się z twoim mężem i wyjaśnię całą sytuację! Nie można tego dłużej ciągnąć. To niedobre dla naszego dziecka, dla ciebie, dla nas!
Tymczasem Zduński – nieświadomy, że żona okłamuje go już od kilku miesięcy – zauważy w końcu, że Ala dziwnie się zachowuje… I uzna, że chodzi o problemy w pracy. Zmartwiony, Paweł zacznie namawiać ukochaną, by wróciła do Polski – do rodziny.
- Domyślam się, jak ci jest tam ciężko… Widzę, w jakim strasznym napięciu żyjesz… Proszę cię, rzuć w cholerę tę pracę! Kochanie, poradzimy sobie! Kończ ten projekt i wracaj, bo czuję, że cię tracę… Czuję, że dzieje się coś złego... Nie wiem, o co chodzi, ale jestem... nieźle przestraszony. Bardzo cię kocham, jesteś dla mnie wszystkim! Proszę cię, wróć…
A w oczach Zduńskiej pojawią się łzy…

Czy Ala wyzna w końcu mężowi prawdę? Emisja odcinka numer 1327 już w poniedziałek, punktualnie o godz. 20.40 – zobacz koniecznie! 

REKLAMA