TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Kłamstwa i intrygi

Kłamstwa i intrygi Data publikacji: 2017-08-31

Aneta z każdym dniem coraz bardziej nienawidzi Magdy i robi wszystko, by zatruć jej życie. A gdy na pogrzebie Tomka spotyka Aleksandrę, postanawia oczernić rywalkę w jej oczach… Czy Chodakowska uwierzy w jej kłamstwa? Zapraszamy na 1313 odcinek „M jak Miłość”, a w nim…

Tuż po pogrzebie bliscy Tomka spotykają się w bistro. A Kryńska wykorzystuje okazję, by z Aleksandrą „szczerze” porozmawiać.
- Może to nie jest właściwe miejsce i czas, ale muszę pani powiedzieć coś bardzo ważnego… Bardzo martwię się o Olka.
I po chwili zaczyna opowiadać o rzekomym „szaleństwie” jej synowej...
- Magda nie może pogodzić się z tym, że Olek od niej odszedł. I ja nawet gdzieś tam ją rozumiem… Ale kobieta w pewnym momencie powinna zaakceptować to, że sprawa jest przegrana i – nie wiem – spróbować zachować się z klasą? A Magda… ona wysyła do znajomych Olka niefajne, obraźliwe maile i esemesy, jakieś kłamstwa na jego temat… A nawet pogróżki!
- Magda?
- Owszem! A przecież Olek tak ładnie, wspaniałomyślnie się wobec niej zachował... Oddał jej swoje mieszkanie, nadal zajmuje się Maćkiem… Wiem, że nie powinnam się w to wtrącać, ale… nie mogę spokojnie patrzeć na to, jak ona traktuje pani syna!
Aneta jest przekonana, że jej słowa trafiły na podatny grunt – i Chodakowska będzie odtąd jej sprzyjać. Jednak matka lekarza od razu domyśla się, że dziewczyna kłamie… I chwilę później, zirytowana, robi synowi ostre wymówki.
- Olek, czyś ty na głowę upadł? Rozmawiałam z tą twoją… mój Boże… nową „dziewczyną”! Ja nie mogę uwierzyć, że jesteś aż tak naiwny! Co tak patrzysz? Dobrze wiesz, o czym mówię! To zwykła intrygantka, w dodatku zupełnie bez klasy! Coś ci powiem, synu: popełniłeś życiowy błąd, odchodząc od Magdy….
A Chodakowski, załamany, sięga tylko po drinka i rzuca cicho:
- Wiem, mamo, wiem… Myślisz, że nie wiem?

Co wydarzy się dalej? Czy Aneta zapłaci w końcu za swoje kłamstwa... i za cierpienie Magdy oraz Maćka? Emisja odcinka numer 1313 już w poniedziałek, punktualnie o godz. 20.50 – takich emocji lepiej nie przegapić! 

REKLAMA